SPECIÁLNÍ STROJE

Long reach rypadla

Long reach rypadla

Značka CASE se pyšní pásovými rypadly s označením CX. Long Reach řada má oproti standardním rypadlům prodloužený výložník a násadu a díky tomu se specializuje zejména na daleké dosahy.

 

Dvoucestná rypadla

Dvoucestná rypadla

Dvoucestná rýpadla umožňují provoz jak na normálních silnicích, tak na kolejích. Dvoucestné rypadlo WX 168 S vychází z kolového rypadla WX168 z produkce CASE Construction osazené motorem CNH F4GE9684D*J602 o výkonu motoru 105 kW. Dvoucestné rypadlo WX 148 S vychází z modelu WX148, který disponuje totožným motorem o výkonu 90 kW.

Překládková rypadla

Překládková rypadla

CASE Construction je a bude jednou ze značek, která je schopna nabídnout i stroje pro speciální aplikace. Tyto speciální stroje neboli překládková rypadla jsou na pásových podvozcích a jsou vhodná pro manipulaci s drapáky do aplikace komunálního odpadu či sběrných surovin. Využití však najdou i při ukládání kamenů pro zpevnění svahů nebo při regulaci řečišť.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROTEC servis s.r.o., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 693 01, IČO 46966757, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 6852. Společnost AGROTEC servis s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.