SMYKEM ŘÍZENÉ NAKLADAČE

Kompaktní pásové nakladače

Kompaktní pásové nakladače

Značka CASE dodává tři modely pásových smykem řízených nakladačů s označením TR a TV. Jelikož nakladače mohou pracovat s celou řadou příslušenství, je jejich uplatnění v celé škále průmyslu. U varianty hydraulického způsobu je možná rychlá záměna příšlušenství bez opuštění kabiny.

Smykem řízené nakladače

Smykem řízené nakladače

Nakladač neboli lopatový nakladač je stavební stroj, který je určený k nakládání a přemisťování sypkých materiálů na krátké vzdálenosti. Smykem řízené nakladače se vyznačují kompaktními rozměry a velmi dobrou ovladatelností, zároveň jsou všakvybavené lopatou, proto jsou zvláště vhodné k provádění zemních prací. Nabídka smykem řízených nakladačů od společnosti CASE Construction  je schopna pokrýt prakticky veškeré požadavky pro práci a díky tomu je vhodná jak pro stavební sektor, tak i pro zemědělský provoz.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROTEC servis s.r.o., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 693 01, IČO 46966757, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 6852. Společnost AGROTEC servis s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.