PRODEJNÍ PÉČE

Našim zákazníkům nabízíme služby na té nejvyšší úrovni. Každým rokem investujeme do našeho zázemí, školení techniků a diagnostických systémů, abychom k dodaným produktům poskytovali kompletní balíček prodejních a poprodejních služeb. Víme, jak je pro naše zákazníky důležité mít profesionálního partnera, na kterého se mohou během celého provozu stroje kdykoli spolehnout. Náš tým specialistů se den za dnem věnuje výběru vhodného financování a pomoci s pojištěním, včasnými dodávkám náhradních dílů, servisním zásahům, poradenství a garančním službám k plné spokojenosti každého zákazníka.


Kompletní péče o zákazníka pro nás začíná již od prvního kontaktu. Pravidelně proškolujeme svoje zaměstnance po odborné stránce, aby našim zákazníkům pomohli nalézt to správné řešení podle jejich přání a konkrétních specifických požadavků.

CASE je dnes jednou z mála světových značek, vystupujících na trhu jako „global full-liner“, tzn. značka, která nabízí svým zákazníkům úplný sortiment stavebních strojů. Neustále se zdokonalující technická řešení zvyšují užitnou hodnotu strojů značky CASE a současně přináší svým majitelům a uživatelům vysoký komfort obsluhy, zvýšení efektivity práce a nízké provozní náklady. Stroje CASE jsou ceněny zejména pro svou robustní konstrukci, vysoký výkon a tradiční spolehlivost.

Přejít na seznam obchodních zástupců CASE Construction

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROTEC servis s.r.o., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 693 01, IČO 46966757, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 6852. Společnost AGROTEC servis s.r.o. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610, se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.