RYPADLO NAKLADAČE

Rypadlonakladače - řada T

Rypadlonakladače - řada T

Nejnovější modelová řada T je osazena Common Rail motory HI-eSCR splňující emisní normy Tier IV Final / EU Stage IV. Z konstrukčního hlediska mají nejnovější rypadlonakladače sníženou výšku pro snadnější transport a jsou vybaveny vertikálním zdvihem přední lopaty s nadstandardní výškou vyklápění. Přední nakládací lopata vykazuje lehčí průraznost terénu díky vylepšené pozici krajních zubů na jejím břitu.

Oproti předchozí modelové řadě mají rychlejší pracovní cykly a komfortnější, bezpečnou kabinu pro obsluhu. Rypadlonakladače jsou vybaveny integrované bezpečnostní systémy splňující normy  FOPS a ROPS. Automatická převodovka nabízí větší trakční sílu a lepší plnění čelní lopaty díky tlačítku pro rychlé podřazení.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROTEC servis s.r.o., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 693 01, IČO 46966757, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 6852. Společnost AGROTEC servis s.r.o. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610, se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.