Prodejkyně / prodejce

místo působnosti  Středočeský kraj, Praha nebo Liberecký a Ústecký kraj

​​AGROTEC servis s.r.o., součást skupiny AGROTEC GROUP, největšího dodavatele stavební a zemědělské techniky pro Českou a Slovenskou republiku s více jak dvacetiletou zkušeností, hledá kandidáta na pozici regionálního obchodního zástupce stavební techniky CASE. Úspěšný kandidát bude odpovídat za prodeje špičkových strojů CASE CONSTRUCTION pro stavebnictví, těžební a zpracovatelský průmysl, recyklace a komunální správu ve svěřeném regionu.

Pracovní náplň

  • Budete mít na starost prodej stavební techniky ve svěřením regionu a s ním spojené udržování kontaktů se stávajícími zákazníky včetně zajištění poprodejního servisu. Nemine Vás však ani aktivní hledání nových zákazníků, tvorby cenových nabídek, mapování konkurence apod. Společně s kolegy si užijete pracovní cesty na veletrhy, výstavy a další akce.

Požadujeme

  • Jestliže se považujete za nadšenou a aktivní osobnost, která se pro obchod narodila, pak hledáme právě Vás! Pokud Vás práce baví, jste zodpovědní, týmoví a spolehliví, neváhejte a pošlete nám Váš životopis.

Nabízíme

  • Na oplátku Vám můžeme nabídnout fajn kolektiv, nefixovanou výplatu, širokou škálu benefitů a firemní auto. V případě potřeby můžete využít i home office. Notebook a telefon jsou samozřejmostí.
  • V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) („GDPR“); tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení. Tento souhlas uděluji společnosti AGROTEC a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.


pracovního vztah   pracovní smlouva
úvazek   práce na plný úvazek
požadované vzdělání   Střední odborné vzdělání s výučním listem

společnost   AGROTEC servis s.r.o., Hybešova 62/14, Hustopeče (Ič 46966757)
odpovědná osoba   Simona Ševčíková

 

Icons made by Gregor Cresnar from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY

 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROTEC servis s.r.o., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 693 01, IČO 46966757, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 6852. Společnost AGROTEC servis s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.