MINI a MIDI RYPADLA

Midirypadla CX - řada C

Midirypadla CX - řada C

Midirypadla řady C se díky 120 litrové palivové nádrži vyznačují až o 20% delší provozní dobou v porovnání s řadou B. Midirypadla typu CX80C MSR jsou vybavena otočným výložníkem, model CX75C SR je ve standartu osazen monoblokovým výložníkem, ale je možné i dodání modelu s výložníkem ofsetovým. Modelová řada C by měla být jasnou volbou ve výběru mezi midirypadly, taktéž kvůli vysoké produktivě a všestranosti, nadstandartnímu komfortu pro obsluhu, ale i snadné údržbě či ekologickému příštupu, díky splňování emisní normy Tier 4 Final, a to bez použití filtru pevných částic (DPF).

Minirypadla CX - řada C

Minirypadla CX - řada C

Minirypadla jsou specifický typ stroje. Jedná se o jednoúčelové zařízení s využitím hlavně ve stavebnictví při zakázkách menšího rozsahu, budování inženýrských sítí, nebo dokončovacích pracích.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROTEC servis s.r.o., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 693 01, IČO 46966757, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 6852. Společnost AGROTEC servis s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.