MINI a MIDI RYPADLA

Midirypadla CX - řada C

Midirypadla CX - řada C

Midirypadla jsou největším zástupcem menší stavební techniky a díky svým vyspělým technologickým prvkům vyhoví prakticky kterékoliv práci. Midirypadla řady C se díky 120 litrové palivové nádrži vyznačují až o 20% delší provozní dobou v porovnání s předchozí řadou B. Midirypadla typu CX80C MSR jsou vybavena otočným výložníkem, model CX75C SR je ve standartu osazen monoblokovým výložníkem, ale je možné i dodání modelu s výložníkem ofsetovým.

Modelová řada C by měla být jasnou volbou ve výběru mezi midirypadly, taktéž kvůli vysoké produktivitě a všestranosti, nadstandartnímu komfortu pro obsluhu, ale i snadné údržbě či ekologickému příštupu, díky splňování emisní normy Tier 4 Final a to bez použití filtru pevných částic (DPF).

 

Minirypadla CX - řada C

Minirypadla CX - řada C

Minirypadla jsou specifickým typem strojů. Jedná se o malá, nenáročná a šikovná zařízení s využitím hlavně ve stavebnictví, ve kterých jde převážně o zakázky menšího rozsahu nebo budování inženýrských sítí či dokončovací práce. Díky jejich schopnostem pohyblivosti se Vám s těmito „drobky“ bude výborně pracovat i v těch nejužších prostorech, díky tomu poskytují ideální komfort prakticky při jakékoliv práci, kterou si vymyslíte.

 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROTEC servis s.r.o., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 693 01, IČO 46966757, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 6852. Společnost AGROTEC servis s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.