Mechanik, opravář

místo působnosti  Olomouc nebo Litvínov

​společnost AGROTEC servis s.r.o., člen skupiny AGROTEC, jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů zemědělské, stavební a dopravní techniky pro Českou a Slovenskou republiku hledá vhodného uchazeče na pozici: MECHANIK, OPRAVÁŘ STAVEBNÍCH STROJŮ

Pracovní náplň

  • Vaším denním chlebem bude příprava jednak nových strojů určeným k předání zákazníkům, ale hlavně zajištění poprodejního servisu, budete mít na starost záruční i pozáruční servis a přímý kontakt se zákazníky v místě použití strojů, stejně tak jako v dílnách, kdy budete realizovat běžný periodický servis a údržbu stavebních strojů, případně diagnostikovat a odstraňovat motorové, elektronické, či hydraulické závady.

Požadujeme

  • Nemusíte mít vzdělání přímo v oboru, stačí chuť se učit novým věcem a mít chuť uplatnit se v technickém oboru. Výhodou je pak zkušenost z autoopravárenství či opravárenství zemědělských strojů. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B (C výhodou) a schopnost práce na počítači. Další speciální průkazy jsou též výhodou ( VZV, strojní, svářečský, apod.).

Nabízíme

  • Na oplátku Vám můžeme nabídnout fajn kolektiv, výplatu závislou na Vašem výkonu, širokou škálu benefitů a možnost zúčastňovat se pravidelně školení v oboru.
  • V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) („GDPR“); tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení. Tento souhlas uděluji společnosti AGROTEC a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.

pracovního vztah   pracovní smlouva
úvazek   práce na plný úvazek
požadované vzdělání   Střední odborné vzdělání s výučním listem

společnost   AGROTEC servis s.r.o., Hybešova 62/14, Hustopeče (Ič 46966757)
odpovědná osoba  Simona Ševčíková

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROTEC servis s.r.o., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 693 01, IČO 46966757, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 6852. Společnost AGROTEC servis s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.