FINANCOVÁNÍ

Pokud řešíte otázku financování techniky, pak je vám k dispozici naše finanční oddělení Afinance. Vyškolení pracovníci vám dokáží vybrat nejvýhodnější financování, které je v danou chvíli dostupné na trhu. Neplaťte tedy víc, než musíte a svěřte financování vašeho nového stroje právě jim.

Pokud zvažujete financovat techniku částečně i prostřednictvím některého z dotačních titulů, zeptejte se na aktuální dotační výzvy právě na tomto našem finančním oddělení. Splňujete-li předpoklady žadatele, pak zcela jistě oceníte naše dotační poradenství, včetně zpracování projektové dokumentace.

V portfoliu služeb oddělení Afinance máme i strojní pojištění CASE CARE. Pojištěním stroje předcházíte nečekaným vícenákladům, které mohou v případě havarijní destrukci či poruše vzniknout.

Pro získání více informací prosím vyplňte níže uvedený formulář a naši pracovníci Vás budou kontaktovat. Informace o tom, jak může být s vašimi osobními daty v tomto formuláři nakládáno naleznete na tomto odkazu:

Ochrana osobních údajů

 


|Toto jsou internetové stránky společnosti AGROTEC servis s.r.o., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 693 01, IČO 46966757, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 6852. Společnost AGROTEC servis s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.