AGROTEC Group Vás zve:

Den otevřených dveří
Kolo pro život
AGROTEC rally

19. 4. 2018

Jako součást skupiny AGROTEC si Vás dovolujeme pozvat na akce, které každoročně pořádáme v Hustopečích u Brna nejen pro naše zákazníky, ale i pro širokou veřejnost.

Kolo pro život | 28. dubna 2018
Seriál závodu příznivců šlapátek se stal v Hustopečích již pro nás tradicí. Jako partner akce závod nejen hostíme, ale připravujeme pro návštěvníky i doprovodný program nejen pro dospělé, ale především i pro děti. Nebude chybět divadelní vystoupení souboru Koráb, skákací hrad v podobě kombajnu a samozřejmě bagrování se skutečnými stroji CASE Construction. To ale není zdaleka vše. Přijďte a sami uvidíte.
https://www.kolopro.cz/

Den otevřených dveří | 12. května 2018 10:00-14:00
I letos se můžete těšit na den plný zábavy, hudební i adrenalinová vystoupení a v neposlední řadě na námi dodávanou techniku. Na své si přijdou příznivci zemědělské techniky New Holland, Case IH i Steyr, osobních automobilů Škoda a Kia, nákladních automobilů Iveco i stavebních strojů Case Construction.
http://www.agrotec.cz/

AGROTEC Petronas Syntium rally | 15.–16. června 2018
Letos je to již 14. let, kdy vůně benzínů a řev motorů přitáhne do Hustopečí několik tisíc fanoušků na mistrovství závodních speciálů s předními českými rallyovými jezdci. AGROTEC CZECH ABARTH TEAM zde poprvé na domácí půdě postaví na start závodní speciál Abarth 124 Rally. Fandové silných motorů tedy nesmí na této akci chybět!
http://www.agrotecrally.cz/

 

Další články

Posouzení možnosti získání podpory s nulovým navýšením na nákup stroje CASE

1. 10. 2018

Nejste si jistí nebo nevíte, jestli byste mohli získat dotaci na nákup stroje CASE?...

Vozový park státního podniku Diamo se opět rozšiřuje

13. 9. 2018

Podívejte se na fotku z předávání pásového rypadla CASE zákazníkovi AGROTEC...

Grejdr znovu boduje!

12. 9. 2018

Osvědčená klasika mezi stavebními stroji, to je náš grejdr.

Nově opravená a modernizovaná servisní hala

23. 8. 2018

Co je u nás nového? Zrekonstruovali jsme servisní halu na Brněnské pobočce...

AGROTEC Group Vás zve:

19. 4. 2018

Den otevřených dveří
Kolo pro život
...

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROTEC servis s.r.o., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 693 01, IČO 46966757, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 6852. Společnost AGROTEC servis s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.